O Firmie

Nasze 30-letnie doświadczenie oraz rozwijający się przez ten czas park maszynowy pozwala nam przekazać na Państwa ręce nie tylko kompleksową ofertę nóg i akcesoriów do wszelkiego rodzaju mebli, ale także umożliwia zaproponowanie różnorakich usług z zakresu: obróbki metalu, przetwórstwa tworzyw sztucznych, budowy i adaptacji form, malowania próżniowego i lakierowania UV.

Katarzynki jako kilkuosobowa firma rodzinna rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku wtryskową produkcją tworzyw sztucznych. Jej ekspansywny rozwój spowodował uruchomienie działu metalowego, a innowacyjna wizja firmy zaowocowała stworzeniem jednej z najnowocześniejszych lakierni metalizacji próżniowej w kraju, co obecnie daje nam pozycję jednego z wiodących producentów akcesoriów do mebli tapicerowanych, produkującym nie tylko detale plastikowe, ale także szeroki zakres asortymentu z metalu i aluminium.

Ciągłe inwestycje w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, wprowadzana automatyzacja poszczególnych działów oraz zakupy maszyn światowych marek, zapewniają najwyższą jakość produkowanego asortymentu oraz świadczonych usług, co poświadczają posiadane przez nas certyfikaty jakościowe oraz niezawodność naszych wyrobów w użytkowaniu. Naszą myślą przewodnią jest nieustanne poszukiwanie i tworzenie rozwiązań dla różnych grup odbiorców, dając im tym samym możliwość rozwoju na rynku mebli tapicerowanych.

Loading...
Zakład w Katarzynkach
Zakład w Katarzynkach

Misją naszej firmy jest dostarczenie wysokiej jakości wyrobów z tworzyw sztucznych i metalu, w sposób bezpieczny, oszczędny, ekologicznie czysty, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami, tak aby spełnić oczekiwania naszych Klientów.

Zapraszam do współpracy

Halina Błażejewicz-Sowa